Lavínový systém Ortovox Avabag Unit

Značka: Ortovox Lavínový systém Ortovox Avabag Unit
Kód: 1177328
EAN: 4250875218543

Samostatný systém lavínových airbagov ORTOVOX Avabag Unit pre batohy ORTOVOX Avabag.

Skladom (1 ks)
495,00 € s DPH

Samostatný systém lavínových airbagov ORTOVOX Avabag Unit pre batohy ORTOVOX Avabag.

ORTOVOX Avabag znamená úplný dôraz na ochranu! Mimoriadne ľahký a senzačne kompaktný systém airbagov s hmotnosťou 690 g, ktorá bola dosiahnutá pomocou inovatívnej technológie spracovania airbagov. Vôbec prvýkrát bol materiál spracovaný bez šitia a bez ďalšej hydroizolácie.

KOMPAKTNÝ.
ORTOVOX Avabag je senzačne kompaktný systém airbagov. Vďaka malým rozmerom je v batohu dostatok miesta pre ďalšie veci. Aktivačná jednotka je umiestnená vo vnútri Venturiho trubice a vytvára úplne uzavretý a robustný systém, ktorý funguje bez elektriny. Nemusíte sa tak báť ľadu, korózie či blata.

EFEKTÍVNY.
Inovatívna technológia zvárania použitá na výrobu airbagu ORTOVOX Avabag zaisťuje malú veľkosť balenia a zvyšuje jeho odolnosť proti roztrhnutiu a úniku vzduchu.

ODSTRÁNITEĽNÝ.
Jednotka ORTOVOX Avabag Unit sa rýchlo a ľahko upravuje a je kompatibilná so všetkými batohmi ORTOVOX Avabag.

NEOBMEDZENÝ TRÉNING.
Odpalovanie je možné podľa potreby praktizovať kedykoľvek bez nainštalovanej kazety, aby sa zabezpečilo, že užívateľ je schopný primerane reagovať v skutočnej situácii. Systém ORTOVOX Avabag je možné následne znova aktivovať pomocou aktivačného kľúču ORTOVOX Avabag Rearming Tool.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú