Bicykel Kross Racer 3.0 Black/Lime/Blue Glossy OS 16

Značka: Kross Bicykel Kross Racer 3.0 Black/Lime/Blue Glossy OS 16
Kód: 1177878

Hľadáte ideálny bicykel pre vaše dieťa? Našli ste ho! Je ním práve Kross Racer 3.0. Je to skvelý spôsob, ako ho uviesť do sveta radosti, ktorý ponúka cyklistika.

Skladom (1 ks)
139,00 € s DPH

Vytvorený s ohľadom na vaše dieťa, Kross Racer 3.0 je vybavený všetkým, čo vaše dieťa potrebuje, keď ho vyzývate k jazde na bicykli vybavenom pedálmi. Vďaka mnohým technologickým riešeniam budú prvé kroky na takomto bicykli jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Kross Racer 3.0 je vybavený 16-palcovými kolesami a bočnými kolesami, ktoré pomáhajú udržiavať rovnováhu. Vďaka tomu sa vaše dieťa vyhne pádom a učenie sa bicyklovať bude mimoriadne príjemnou spomienkou.

Detský bicykel Kross Racer 3.0 je vybavený prednou u-brzdou s vysokou brzdnou silou, ktorá dieťaťu pomôže zastaviť, kedykoľvek si to situácia vyžaduje. Vďaka brzdovej páčke na riadidlách bude vaše dieťa od malička zvyknuté na tento typ brzdenia.

Rám a vidlica sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele - vďaka tomu bicykel dokonale tlmí vibrácie a zlepšuje komfort pri jazde po nerovnom povrchu.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú