O nás

Kto vlastne sme?

O nás | BÔRIKŠPORT - titulná fotka

Bôrik Šport je tím ľudí s nadšením pre outdoor-ové aktivity, hlavne pre cyklistiku a horskú turistiku. V lete 2020 sme otvorili našu kamennú predajňu v Žiline Za plavárňou, neďaleko bôrického parku a neskôr sme spustili aj e-shop. V našej ponuke sa v súčasnosti zameriavame hlavne na značkové bicykle, elektrobicykle, oblečenie a horské vybavenie.

Predajňa Bôrik ŠportNašou prioritou je starostlivosť o zákazníka a jeho pohodlie pri nákupe. Sme preto vždy pripravení Vám pri nákupe poradiť. Usilujeme sa aj o to, aby bol nákup rovnako pohodlný aj prostredníctvom našej internetovej pobočky. Preto je náš sklad prepojený priamo s e-shopom, takže vždy uvidíte aktuálny stav naskladnenia produktu, o ktorý máte záujem. Zároveň je aj každá objednávka potvrdená e-mailom z našej strany aby ste boli vždy v informovaní o tom, či sme Vašu objednávku prijali. 

Predávame hlavne:

V našej predajni ponúkame aj možnosť vyskúšať si vybrané modely bicyklov. Rovnako Vám bicykel vieme zoservisovať. O našich zákazníkov sa teda prvotriedne postaráme a tešíme sa každej opätovnej návšteve, lebo nám to dodáva istotu, že to robíme správne. Neváhajte preto a navštívte našu predajňu alebo vyskúšajte nákup prostredníctvom nášho e-shopu.

Váš tím Bôrik Šport.