Vyhľadávač Ortovox Zoom+

Neohodnotené
Značka: Ortovox

Lavínový vyhľadávač Ortovox Zoom + je trojanténový digitálny vyhľadávač s najmodernejšími funkciami a veľmi jednoduchým ovládaním. Taktiež je priaznivý svojou cenou i vlastnosťami.

Dostupnosť Skladom v predajni v Starom Smokovci
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Kód: 418
€199 €165,83 bez DPH
Vyhľadávač Ortovox Zoom+
Neohodnotené
Značka: Ortovox

Vďaka unikátnej Smart Antenna Technology uľahčuje hľadajúcim prácu. Celkovo predstavuje plnohodnotný vyhľadávač s jednoduchým, nenáročným ovládaním a vysokou bezpečnosťou pre užívateľov. Vďaka svojej jednoduchosti, malým rozmerom a nízkej váhe sa hodí pre začiatočníkov a nenáročných užívateľov. Zoom + je ideálny na zimnú turistiku, horolezectvo, freeride, snowboarding alebo skialpinizmus. Ak si chceš užívať zimné športy s najvyššou bezpečnosťou a najlepším pomerom cena / výkon, tak Zoom + je tvoja voľba.

Lavínový vyhľadávač Zoom + má najvyššie bezpečnostné funkcie, ktoré sú nutné pre rýchlu a ľahkú záchranu. Smart antenna technology zabezpečuje vysielanie najvhodnejšiou anténou a eliminuje vertikálnu polohu. Back up mód na báze pohybového senzora prepne prístroj automaticky na vysielanie pri zasypaní druhou lavínou. Smart Transmission uľahčuje a zrýchľuje tvoje nájdenie pri viacnásobnom zasypaní. Lavínový vyhľadávač Zoom + neustále kontroluje svoju funkčnosť funkcií Self test. Vyhľadávač ti tak uľahčuje tvoje hľadanie, šetrí preto množstvo času, ktoré tvoj kamarát pod snehom nemá.

Vďaka trom anténam určí presne polohu zasypaného a výrazne skráti čas na jeho nájdenie. Extrémne sofistikovaná Analýza signálu zabezpečuje spoľahlivú prácu so signálmi v lavínovom poli a nepreskakujíce smerovanie šípky. Intuitívne vyhľadávanie a asistencia pri detailnom dohľadávaní zjednodušuje vyhľadávanie a napovedá správny postup počas hľadania. Pri zasypania viacerých osôb vyhľadávač vďaka funkcii Scanning neustále mapuje lavínové polia. Prístroj tak má prehľad o počte a polohe zasypaných. Signalizácia viac zasypaných oznámi, ak je viac zasypaných v okolí do alebo nad 30m a ty tak môžeš zvoliť najefektívnejší postup záchrany.

Vlastnosti:
- jednoduchosť ovládania
- výborný pomer cena / výkon
- malý a ľahký prístroj
- vysoká bezpečnosť užívateľa
- najmodernejšie technológie
- spoľahlivosť
- odolnosť voči nízkym teplotám
- 3 antény
- Smart Antenna technológia
- Back Up mód
- výborná analýza signálu
- Smart Transmission
- Self Test
- asistencia vyhľadávania
- signalizácia viac zasypaných
- rozmery: 116 × 79 × 23 mm
- napájanie: 1 × AA alkalická 1,5V LR06 batérie
- výdrž cca: 250 h
- dosah: 40 m
- šírka záberu: 40 m
- hmotnosť (vrátane batérií): 200 g
- púzdro: súčasť balenia

Dodatočné parametre

Kategória: Lavínové vybavenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg